Fluorescenční a s reflexními pruhy. Povrchová úprava činí výrobek odolným proti znečištění. Dvoubarevné. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Velká náprsní kapsa s klopou a drukovými knoflíky. Vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip. Nastavitelný pas. Přední kapsy. Zapínání na zip. Zesílené zadní kapsy – jedna s klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s několika přihrádkami, klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na tužky. Kapsy na stehně na telefon s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na pravítko. Kapsy na chrániče kolen. K tomuto modelu doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG podle normy EN 14404.
Detailní popis produktu
Díky povrchové úpravě výrobku odpuzuje nečistoty a zajišťuje vysokou viditelnost; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují život výrobku; Individuální nastavení s nastavitelným pasem; Stehenní kapsa s kapsou na telefon, klopou a zapínáním na takový zip; Kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky typu MASCOT, LONG.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčejte. Perte samostatně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE COMPETE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.