Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Odolné proti nečistotám. Chrání před elektrickými oblouky a příležitostnými svařovacími oblouky. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Velká náprsní kapsa s otvorem na pero a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Kapsa na telefon se zipem. Nastavitelný pas. D-kroužek. Rozepínání na zip. Ergonomicky tvarovaná nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou, klopou a skrytými drukovými knoflíky. Stegová kapsa s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Stegová kapsa na telefon. Zesílená kapsa na metr s klopou. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s klopou a přístupem shora. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Antistatická, kyselinovzdorná a nehořlavá.; Odpuzuje nečistoty.; Švy směřují dolů, takže se v nich nemohou zachytit jiskry.; Odolné trojité švy, které prodlužují životnost výrobku.; Nastavitelné kapsy na kolena, takže kolena lze optimálně umístit na kolena.; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči typu MASCOT, LONG.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN 13034 (typ 6); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 61482 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Srážlivost max. 3 %. Po každém praní je nutná impregnace, aby byla zachována ochrana podle normy EN 13034. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Těžký průmysl; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | MULTISAFE |
| Složení materiál: | 55 % modakryl/39 % bavlna/5 % polyamid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen – MULTISAFE (Oron)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.