Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nastavitelné ramenní popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Náprsní kapsa s klopou a skrytými drukovými knoflíky. D-kroužek. Vnitřní kapsa se zapínáním na suchý zip. Nastavitelný pas. Přední kapsy. Zapínání na zip. Zadní kapsy s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Stegová kapsa s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Zesílená kapsa na metr. Nastavitelné kapsy na chrániče kolen. Kontrastní prošívání. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nastavitelné popruhy.; Individuální nastavení s nastavitelným pasem.; Zesílená kapsa na pravítko.; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na kolena.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 355 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 3–5 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Blacksmith; Welder; Operator |
| Řada: | INDUSTRY |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Praní za tepla, max. 95 °C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při vysoké teplotě, max. 200° C; |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.