Fluorescenční a s reflexními pruhy. Elastický materiál na některých částech výrobku. Kombinace lehké látky kvality 236 a ULTIMATE STRETCH v kvalitě 511. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Nastavitelné ramenní popruhy s krátkou a pevnou gumou a plastovými sponami. Ramínka lze schovat za náprsenku pomocí malých popruhů. Kapsa na náprsence s kapsou na pero, kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Nastavitelný pas. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Skrytý pásek na nářadí na pravé straně. Zesílená kapsa na metr. Stegové kapsy s klopami. Nastavitelné kapsy na chrániče kolen. Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na chrániče kolen. Stegová kapsa s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Lehká a pevná tkanina s ripstopem. Ripstop je super odolná vazba, která pomáhá tkanině vydržet velmi dlouho;; Výrobek je kombinací běžné tkaniny a strečové tkaniny, přičemž strečová tkanina je umístěna tam, kde je vyžadována větší volnost pohybu;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla.; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou. ; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná. ; Výrobek snáší průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Stretch zóny; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 215 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Srážlivost max. 2 %. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 40 pr |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Contractor; Road worker; Airport worker; Sailor; Offshore worker; Lumberjack |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 70 % polyester/30 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.