Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen – ACCELERATE MULTISAFE (21369-281)
Neohodnoceno
Dvoubarevné. Fluorescenční a s reflexními pruhy. Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Chrání před elektrickými oblouky. Elastický materiál na některých částech výrobku. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Nastavitelné šle s plastovými sponami. Náprsní kapsa s kapsou na telefon a klopou se skrytými druky. Poutka na opasek. Rozepínání na zip. Přední kapsy. Zesílená kapsa na metr s klopou. Kapsa na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytým drukem a integrovaným držákem na identifikační kartu. Zadní kapsy se zesílením a klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s tkaninou CORDURA. Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chránič. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. S potiskem.
Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen – ACCELERATE MULTISAFE (21369-281)
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Vysoká úroveň ochrany s antistatickými, kyselinovzdornými a nehořlavými vlastnostmi.; Chrání před elektrickým obloukem.; Kombinace pevné tkaniny a střechy vám poskytuje větší volnost pohybu.; Žádné otravné boční knoflíky.; Zesílení CORDURA® na přední straně nohavic - streč pod materiálem CORDURA® zajišťuje dobrou volnost pohybu. ; Snadné přidání kapes s pouzdry pomocí systému Click Pocket. ; Délku rozkroku lze snadno prodloužit o 3 cm. ; Vhodné pro průmyslové praní. ; Pro zachování normy EN ISO 20471, třída 2, lze přidávat pouze kapsy s pouzdry (24010) v barvě 17.; Vhodné pro průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty s laclem/Overaly MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Stretch zóny; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Systém Click Pocket |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 13034 (typ 6); EN 13034 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Pletenina. Srážlivost max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s laclem s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE MULTISAFE |
| Složení materiál: | 44 % modakryl/30 % bavlna/20 % polyamid/5 % aramid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.