Fluorescenční a s reflexními pruhy. Má vodoodpudivou úpravu. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou. Stegové kapsy s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu.
Detailní popis produktu
Lehká tkanina.; Lze snadno prodloužit o 3 cm uvolněním červeného prošití na vnitřní straně.; Stehenní kapsy s klopou a skrytými druky.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozený pohyb těla.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Lehká a pevná tkanina s ripstopem. Ripstop je mimořádně odolná vazba, díky níž tkanina vydrží velmi dlouho.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Trojité švy |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 215 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 prům |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE LIGHT |
| Složení materiál: | 70 % polyester/30 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.