Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsy na lístky. Zadní kapsy s výztuží a klopami se zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně a klopy se zapínáním na suchý zip, vyztužené tkaninou CORDURA®. Kapsy na stehně na telefon s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na tužky z tkaniny CORDURA®. Kapsy na pravítko, vyztužené tkaninou CORDURA®. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nastavitelné poutko na kladivo.; Stehenní kapsa vyztužená tkaninou CORDURA® a klopa se zapínáním na háček a smyčku.; Kapsa na pravítko a kapsa na pero z odolné tkaniny CORDURA®.; Extra viditelnost pomocí reflexních prvků.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura s pružností. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | HARDWEAR |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.