Lehká tkanina. Reflexní prvky na nohavicích. Mnoho elastických částí pro zajištění vynikající pohyblivosti. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový pás. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Extra velké přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží. Kapsy na stehnech – levá s kapsou na telefon a klopou s magnetickým zapínáním. Pravá s kapsami na pera a kapsou na baterku. Odnímatelný držák na identifikační kartu vhodný k připevnění na D-kroužek nebo kapsu na stehně.
Detailní popis produktu
Lehká vysoce odolná tkanina; Mnoho elastických vložek poskytuje jedinečnou volnost pohybu; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Dobře navržené stehenní kapsy - levá s kapsou na telefon a klopou s magnetickým zapínáním a pravá s kapsou na pero a kapsou vhodnou na svítilnu; Odnímatelné pouzdro na průkaz totožnosti, které lze snadno připevnit ke stehenní kapse nebo D-kroužku - lze použít u všech výrobků s D-kroužkem; Reflexní proužky kolem nohavic s nejvyšší úrovní odrazivosti zviditelňují uživatele pro ostatní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Ergonomický střih; Reflexní; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Security guard |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.