Fluorescenční s vertikální a horizontální reflexní páskou. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Polyester je vyroben z recyklovaných zdrojů. Má vodoodpudivou úpravu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Poutka na opasek. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Stehnové kapsy s klopami. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Voděodolný multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností; Výrobek snáší průmyslové praní.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo ≥ 2 |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na stehnech |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 83 % recyklovaný polyester/17 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.