Jednobarevné. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Nastavitelné kapsy z tkaniny CORDURA® s extra kapsou na nářadí. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Pás na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy – jedna s snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuhou. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Vyztužená kapsa na metr. Kapsa na pero. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolné tkaniny CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Nízký pas s tvarově střiženým pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Nastavitelná pouzdra z tkaniny CORDURA® s extra kapsou na nářadí; Integrovaná kapsa na telefon v pravé kapse; Vrchem vkládané odolné kapsy na kolena vyztužené materiálem CORDURA® s klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolena je výškově nastavitelná.





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na pouzdra; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 270 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na pouzdro |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.