Jednobarevné. Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Pás na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy s výztuží CORDURA® – jedna s vnitřní snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na metr vyztužené látkou CORDURA®. Kapsy na tužky. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z odolné látky CORDURA® (500 D) s klopou a přístupem shora. Zadní část tohoto produktu, kde jsou připevněny zadní kapsy, kapsy na stehně a kapsy na metr, je vyztužena další vrstvou látky. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu; Ergonomický střih přizpůsobený tvaru nohou se zesíleným klínem na vnitřní straně nohavic a v rozkroku.; Odolné kapsy na nákoleníky vyztužené materiálem CORDURA® s horním plněním a s klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty. ; Extra viditelnost pomocí odrazek. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – UNIQUE (Lemberg) (16079-230)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.