Jednobarevné. Obsahuje TENCEL®, díky kterému je látka chladivější, měkčí a lépe absorbuje vlhkost. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Pás na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy – jedna s snadno přístupnou kapsou na telefon. Zadní kapsy s výztuhou. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Zesílená kapsa na metr. Kapsa na pero. Nastavitelné kapsy na kolenní vycpávky z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Obsahuje materiál TENCEL®, díky němuž je tkanina chladnější, měkčí a vysoce absorbuje vlhkost; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Ergonomický střih, který se přizpůsobí tvaru vaší nohou, se zesíleným klínem na vnitřní straně nohavic a v rozkroku; Vrchní kapsy na kolena vyztužené odolným materiálem CORDURA® s nastavitelnou výplní, s klopou, takže se v nich nehromadí nečistoty; Extra viditelnost pomocí odrazek.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 340 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 70 % polyester/30 % lyocell (TENCEL®) |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – UNIQUE (Erlangen) (12479-203)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.