Dvoubarevné. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pasový lem. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Pás na nářadí v pase. Prostorné přední kapsy – jedna s snadno přístupnou kapsou na telefon. Nastavitelná smyčka na kladivo. Zadní kapsy s výztuhou. Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se skrytými drukovými knoflíky. Zesílená kapsa na metr. Kapsa na pero. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D) s klopou a přístupem shora. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 20118-915 a 50451-916. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Výrobek snáší průmyslové praní.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Nízký pas s tvarovaným pasem zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozený pohyb těla.; Kapsy na kolena z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže kolenní chrániče mají optimální polohu na kolenou. ; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolenní chrániče je výškově nastavitelná. ; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Extra viditelnost pomocí odrazek.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 320 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Ripstop. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Lehký průmysl a logistika; Stavebnictví a konstrukce; Potraviny a výroba |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | UNIQUE |
| Složení materiál: | 58 % bavlna/39 % polyester/3 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Nečis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.