Fluorescenční a s reflexní páskou. Dvoubarevné. Má vodoodpudivou úpravu. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou, klopou a skrytými drukovými knoflíky. Nastavitelná smyčka na kladivo. Zesílená kapsa na stehně s dalšími kapsami; vnitřní kapsa na telefon a vnější kapsa na telefon s klopou a magnetickým zapínáním. Kapsa na metr s otvorem zesíleným materiálem CORDURA®. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z odolného materiálu CORDURA® (500 D) s klopou a přístupem shora. Vertikální reflexní prvky na bocích nohavic pro větší bezpečnost. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku;; Lze snadno prodloužit o 3 cm uvolněním červeného prošití na vnitřní straně;; Kapsy na kolena z odolné CORDURY®, do kterých lze vstoupit shora - zapínání na háček a smyčku pro snadné uvolnění, pokud se o něco zachytí;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Výrobek snáší průmyslové praní; Lehká a pevná tkanina s ripstopem. Ripstop je mimořádně odolná vazba, díky níž tkanina vydrží velmi dlouho.; Spolucertifikováno pro použití s chrániči kolen MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na chrániče kolen je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Vodoodpudivé; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 215 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr/Ripstop. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 prům |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE SUPREME |
| Složení materiál: | 70 % polyester/30 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.