Fluorescenční a s reflexní páskou. Povrchová úprava činí výrobek odolným proti znečištění. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou. Stegová kapsa s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsa na metr se zesíleným otvorem. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z polyesteru. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Lze snadno prodloužit o 3 cm uvolněním červeného prošití na vnitřní straně; Polyesterové kapsy na nákoleníky s vkládáním nákoleníků zespodu, aby se zabránilo shromažďování nečistot; Látka kapes na nákoleníky je z vnitřní strany potažena, díky čemuž jsou vodoodpudivé.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku. ; Nohavice kalhot jsou speciálně navrženy tak, aby se látka vzadu při klečení neshrnovala. ; Výrobek snáší průmyslové praní. ; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolenní chrániče je výškově nastavitelná.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Ergonomický střih; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 290 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčejte. Perte samostatně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE LIGHT |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.