Fluorescenční kontrastní barva a reflexní pásky. Fluorescenční část je povrchově upravena, díky čemuž je produkt odolný proti znečištění. Dvoubarevné provedení. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Poutka na opasek. Zapínání na zip. D-kroužek. Přední kapsy. Zesílené zadní kapsy – jedna s klopou a zapínáním na suchý zip. Nastavitelná smyčka na kladivo. Stegová kapsa s několika přihrádkami, klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na metr. Kapsy na stehně na telefon s klopou a nastavitelným zapínáním na suchý zip. Kapsy na tužky. Kapsy na kolenní chrániče. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Fluorescenční díly jsou povrchově upraveny, díky čemuž odpuzují nečistoty a jsou dlouhodobě viditelné.; Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku.; Zesílené zadní kapsy.; Nastavitelné poutko na kladivo.; Kapsy na kolena.; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči typu MASCOT, LONG.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Odolnost proti skvrnám; Trojité švy; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 1; Skupina Hi-Vis Z |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 310 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Nenamáčet. Prát odděleně. Výrobek je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 průmy |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Řada: | SAFE COMPETE |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžn |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.