Lehká tkanina. Dvoubarevné provedení. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Kapsy na metr se zesíleným otvorem. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z polyesteru. Kontrastní prošívání. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku;; Nohavice nohavic jsou speciálně navrženy tak, aby se látka vzadu při klečení neshrnovala; Nastavitelné kapsy na nákoleníky, takže nákoleníky lze optimálně umístit na kolena; Tmavý kontrast je umístěn v místech, kde je oděv nejvíce vystaven znečištění.; Standardně ve třech různých délkách nohavic, takže si můžete vybrat nejlepší střih a optimální umístění detailů právě pro vás. ; Výrobek snáší průmyslové praní. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleník je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 245 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 1–2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Operator |
| Řada: | LIGHT |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – LIGHT
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.