Lehká tkanina. Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Nízký pas a tvarovaný pas. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Nastavitelná poutka na kladivo. Kapsy na stehnech s klopou a skrytými drukovými knoflíky. Zesílená kapsa na metr. Kapsy na tužky. Nastavitelné polyesterové kapsy na kolenní chrániče s klopou a přístupem shora. Kontrastní prošívání. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Tvarovaný pasový pás zajišťuje, že kalhoty kopírují a podporují všechny pohyby těla; Ergonomicky tvarované nohavice kalhot jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Nastavitelné polyesterové kapsy na kolena s klopou a přístupem shora, takže se v nich nehromadí nečistoty; Extra viditelnost pomocí odrazek; Výrobek snáší průmyslové praní; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolena je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Plátěná struktura. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Operator |
| Řada: | INDUSTRY |
| Složení materiál: | 65 % polyester/35 % bavlna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.