Trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s klopou a skrytými druky. Stegová kapsa s klopou a skrytými druky. Zesílená kapsa na metr. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče. Kontrastní prošívání. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Odolné trojité švy na nohavicích a v rozkroku prodlužují životnost výrobku; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zadní kapsa s klopou a skrytými druky; Zesílená kapsa na pravítko; Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče, takže kolenní chrániče lze optimálně umístit na koleno; Výrobek snáší průmyslové praní; Spolucertifikováno pro použití s kolenními chrániči MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na kolenní chrániče je výškově nastavitelná.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Trojité švy; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 355 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost 3–5 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Těžký průmysl |
| Pohlaví: | Pánské/dámské |
| Pracovní segment: | Blacksmith; Welder; Operator |
| Řada: | INDUSTRY |
| Složení materiál: | 100 % bavlna |
| Symboly praní: | Praní za tepla, max. 95 °C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlička při vysoké teplotě, max. 200° C; |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.