Lehká tkanina. Elastická tkanina na některých částech výrobku. Připraveno pro kapsy na pouzdro se systémem Click Pocket System. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Kapsa na metr vyztužená tkaninou CORDURA® s malou vnitřní kapsou. Kapsy na stehně s klopou a magnetickým zapínáním. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z odolné tkaniny CORDURA® (500 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. Reflexní prvky. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Mnoho elastických vsadek poskytuje jedinečnou volnost pohybu;; Kvalitní lehká tkanina s vysokým obsahem bavlny, díky které jsou kalhoty optimální pro práci v teplejších teplotách;; Přidejte si oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket;; Nastavitelné kapsy na kolena z odolného materiálu CORDURA® poskytují optimální podmínky pro vaše kolena;; Délku nohavic lze snadno prodloužit o 3 cm.






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Lehké; Stretch zóny; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní; Systém Click Pocket; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.