ULTIMATE STRETCH tkanina, která je lehká a vysoce odolná. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží. Nastavitelná smyčka na kladivo. Knoflík (odnímatelný) pro připevnění držáku nože. Kapsy na metr vyztužené tkaninou CORDURA® s malou vnitřní kapsou. Kapsy na stehně s klopou a magnetickým zapínáním. Kapsy na stehně s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolné tkaniny CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapes na kolenní chrániče. Reflexní prvky. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme kolenní chrániče 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s kolenními chrániči typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Kombinace nízké hmotnosti, vysoké odolnosti a ULTIMATE STRETCH zajišťuje vynikající volnost pohybu;; Přidejte si oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket;; Nastavitelné kapsy na kolena z odolného materiálu CORDURA® poskytují optimální podmínky pro vaše kolena;; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu;; Délku nohavic lze snadno prodloužit o 3 cm.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní; Systém Click Pocket; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Srážlivost max. 2 %. Barva 0689: 88 % polyester/12 % elastan. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – CUSTOMIZED (22379-311)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.