Vyvinuto speciálně pro malíře, například díky speciálním kapsám. Materiál ULTIMATE STRETCH, který je lehký a vysoce odolný. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy s pouzdrem s Click Pocket System. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Ventilační otvory na zadní straně kolen a u pasu. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Síťovina s ventilací po stranách – otevírá se na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy: jedna s klopou. Otevřená kapsa s malým vnějším prostorem na boku stehna, například pro štětec. Kapsa na stehně s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Kapsy na stehně s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s ventilací z mimořádně odolného materiálu CORDURA®. Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chránič. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Vyvinuto speciálně pro malíře, například prostřednictvím speciálních kapes.; Odolný, ultralehký strečový materiál zajišťuje jedinečnou volnost pohybu.; Přidejte si oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket.; Extra ventilace pro maximální pohodlí, každý den.; Extrémně odolné kapsy na kolena z materiálu CORDURA® chrání kolena, aniž by to bylo na úkor kvality.; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu.; Délku sedu lze snadno prodloužit o 3 cm.







Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Reflexní; Systém Click Pocket; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 180 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Srážlivost max. 3 %. Barva 0689: 83 % recyklovaný polyester/17 % elastan. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | corporate wear; Driver; Forklift driver; Painter |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 89 % recyklovaný polyamid/11 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Kalhoty s kapsami na chrániče kolen – CUSTOMIZED (22079-605)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.