Dámský střih DIAMOND. Vyvinuto speciálně pro malíře, například díky speciálním kapsám. Materiál ULTIMATE STRETCH, který je lehký a vysoce odolný. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy na pouzdro s Click Pocket System. Dvojité a trojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Ventilační otvory na zadní straně kolen a u pasu. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Síťovina s ventilací po stranách – otevírá se na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy: jedna s klopou. Otevřená kapsa s malým vnějším prostorem na boku stehna, například pro štětec. Kapsy na stehně s kapsou na telefon s magnetickým zapínáním a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Kapsy na stehně s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s ventilací z mimořádně odolného materiálu CORDURA®. Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chránič. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Reflexní prvky. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Vyvinuto speciálně pro malíře například prostřednictvím speciálních kapes.; Optimalizovaná dámská verze pro ty, kteří chtějí těsnější střih.; Odolný, ultralehký strečový materiál zajišťuje jedinečnou volnost pohybu.; Přidejte si oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket.; Extra ventilace pro maximální pohodlí, každý den.; Extrémně odolné kapsy na kolena z materiálu CORDURA® chrání vaše kolena, aniž by to bylo na úkor kvality.; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu.; Délku nohavic lze snadno prodloužit o 3 cm.








Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Ultimate Stretch; Vodoodpudivý; Lehký; Ergonomický střih; Kapsy na chrániče kolen; Reflexní; Systém Click Pocket; M |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 180 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Srážlivost max. 3 %. Barva 0689: 83 % recyklovaný polyester/17 % elastan. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 89 % recyklovaný polyamid/11 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.