Fluorescenční kontrastní barva a reflexní pásky. Vodoodpudivá úprava. Dvoubarevné provedení. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Skryté zapínání na knoflíky. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. D-kroužek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Nastavitelná poutka na kladivo. Zesílená kapsa na metr. Knoflík pro připevnění nože. Kapsy na stehnech s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z odolného materiálu CORDURA® (500 D). Kapsy na stehnech s kapsou na telefon a klopou se zapínáním na suchý zip. S potiskem. Připraveno pro kapsy na pouzdro 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. Každá standardní délka nohavic může být prodloužena o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Zesílená kapsa na pravítko.; Připraveno pro kapsy na pouzdra 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. ; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 1; Skupina Hi-Vis Z |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 265 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti i po 50 domácích praních. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Contractor; Road worker; Airport worker; Sailor; Offshore worker |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 92 % polyester/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.