Fluorescenční a s reflexními pruhy. Polyester je vyroben z recyklovaných zdrojů. Má vodoodpudivou úpravu. Dvoubarevné. Lehké. Materiál ULTIMATE STRETCH s extra nízkou hmotností a vysokou odolností proti opotřebení. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Skryté zapínání na knoflíky. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Skrytý pásek na nářadí na pravé straně. Kapsy na metr s výztuhou z Kevlaru®. Kapsy na stehnech s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Kapsy na stehnech s podšívkou na telefon, skrytým zapínáním na druky a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Vertikální zip pro ventilaci na zadní straně stehen. S potiskem. Připraveno pro kapsy na pouzdro 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla; Kapsa na pravítko s kevlarovou® výztuhou - obzvláště odolná vůči špičatým a ostrým předmětům.; Připraveno pro kapsy na pouzdra 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. ; Účinné odvětrávání nohavic pomocí zipu na zadní straně stehna. ; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná. ; Výrobek snáší průmyslové praní.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé; Ergonomický střih; Kapsy na kolena |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo ≥ 2 |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 83 % recyklovaný polyester/17 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.