Dámské kalhoty DIAMOND. Fluorescenční a s reflexními pruhy. Vodoodpudivá úprava. Dvoubarevné. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Poutka na opasek. Ergonomicky tvarované nohavice. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou. Skrytý pásek na nářadí na pravé straně. Připraveno pro kapsy na pouzdro 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. Kapsy na metr s výztuhou z Kevlaru®. Kapsy na stehnech s klopami. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z velmi odolného materiálu CORDURA® (1000 D). Jednoduché individuální nastavení výšky kapsy na kolenní chrániče. Stehenní kapsa s podšívkou na telefon, skrytým zapínáním na patentky a integrovaným držákem na průkaz. Odnímatelný držák na průkaz. Vertikální zip pro ventilaci na zadní straně stehna. S potiskem. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. Pro tento model doporučujeme chrániče kolen 00418-100, 00718-100, 50451-916 a 20118-915. Společně certifikováno s chrániči kolen typu SHORT nebo LONG v souladu s normou EN 14404.
Detailní popis produktu
Střih Diamond fit je určen zejména pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Voděodolný multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Kapsa na pravítko s výztuhou Kevlar® - obzvláště odolná vůči špičatým a ostrým předmětům.; Kapsy na nákoleníky z odolného materiálu CORDURA® jsou nastavitelné, takže nákoleníky mají optimální polohu na kolenou. ; Účinné odvětrávání nohy pomocí zipu na zadní straně stehna. ; Připraveno pro kapsy na pouzdra 19450-126, které se připevňují pomocí knoflíků. ; Spolucertifikováno pro použití s nákoleníky MASCOT typu SHORT nebo LONG, protože kapsa na nákoleníky je výškově nastavitelná.





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Ultimate Stretch; Lehký; Vodoodpudivý; Ergonomický střih; Kapsy na chrániče kolen |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis Y; ProWash® |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | Contractor; Road worker; Airport worker; Sailor; Offshore worker; Lumberjack |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.