Dámský střih DIAMOND. Antistatický, odolný proti kyselinám a nehořlavý. Chrání před elektrickými oblouky. Elastický materiál na některých částech výrobku. Připraveno pro kapsy na pouzdro se systémem Click Pocket. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuží a klopami. Kapsy na metr s klopou a kevlarovým vyztužením. Kapsy na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytým zapínáním na knoflíky a integrovaným držákem na identifikační kartu. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče s materiálem CORDURA. Kalhoty lze snadno ohrnout. Délky nohavic 70 a 76 lze prodloužit o 3 cm, délku nohavic 82 lze prodloužit o 5 cm. S potiskem.
Detailní popis produktu
Speciálně navržené pro ženy ve střihu DIAMOND.; Vysoká úroveň ochrany s antistatickými, kyselinovzdornými a nehořlavými vlastnostmi.; Chrání před elektrickým obloukem.; Kombinace pevné tkaniny a střechy poskytuje větší volnost pohybu.; Zesílení CORDURA® na přední straně nohavic - streč pod materiálem CORDURA® zajišťuje dobrou volnost pohybu.; Snadné přidání kapes na pouzdra pomocí systému Click Pocket.; Kalhoty lze snadno složit. Délky nohavic 70 a 76 lze prodloužit o 3 cm, délku nohavice 82 lze prodloužit o 5 cm; Vhodné pro průmyslové praní.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; strečové zóny; ergonomický střih; kapsy na chrániče kolen; systém Click Pocket |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 13034 (typ 6); EN 13034 |
| Délka nohou: | 70 cm / 27.5 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Ripstop. Po každém praní je nutné provést impregnaci, aby byla zachována ochrana podle normy EN 13034. |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE MULTISAFE |
| Složení materiál: | 44 % modakryl/30 % bavlna/20 % polyamid/5 % aramid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.