Dvoubarevné. Fluorescenční kontrastní barva a reflexní pásky. Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Chrání před elektrickými oblouky. Elastická tkanina na některých částech výrobku. Připraveno pro kapsy na pouzdro se systémem Click Pocket. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Skryté zapínání na knoflíky. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy s výztuhou a klopami. Zesílená kapsa na metr s klopou. Kapsa na stehně s kapsou na telefon a klopou se skrytým patentním knoflíkem a integrovaným držákem na identifikační kartu. Nastavitelné kapsy na kolenní chrániče z materiálu CORDURA. Každou standardní délku nohavic lze prodloužit o 3 cm uvolněním vnitřního červeného švu. S potiskem.
Detailní popis produktu
Vysoká úroveň ochrany s antistatickými, kyselinovzdornými a nehořlavými vlastnostmi;; Chrání před elektrickým obloukem;; Kombinace pevné tkaniny a střechy poskytuje větší volnost pohybu;; Výztuhy CORDURA® na přední straně nohavic - streč pod materiálem CORDURA® zajišťuje dobrou volnost pohybu;; Snadné přidání kapes na pouzdro pomocí systému Click Pocket; Délku nohavic lze snadno prodloužit o 3 cm; Vhodné pro průmyslové praní.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Stretch zóny; Ergonomický střih; Kapsy na kolena; Systém Click Pocket |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 13034 (typ 6); EN 13034 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 260 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | Ripstop. Podle normy EN ISO 20471 je tento výrobek certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo |
| Název zboží: | Kalhoty s kapsami na chrániče kolen |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | ACCELERATE MULTISAFE |
| Složení materiál: | 44 % modakryl/30 % bavlna/20 % polyamid/5 % aramid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.