Dámský střih DIAMOND. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsa na mince. Zadní kapsy.
Detailní popis produktu
Jedinečná volnost pohybu, kdy díky vlastnostem funkčního čtyřsměrného streče nic netlačí a nedráždí; Lehká, vysoce odolná a vodoodpudivá úprava; Střih Diamond Fit je speciálně navržen pro ženy s rozdílem více než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | DIAMOND fit; Ultimate Stretch; Lehký; Vodoodpudivý |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod boků: | 100 cm / 39.5 inch |
| Obvod pasu: | 74 cm / 29 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | corporate wear; Security guard |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.