Dámské kalhoty PEARL. Vodoodpudivá úprava. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Kapsa na mince. Zadní kapsy.
Detailní popis produktu
Jedinečná volnost pohybu, kdy díky vlastnostem funkčního čtyřsměrného streče nic netlačí ani nedráždí; Lehká, vysoce odolná a vodoodpudivá úprava; Střih Pearl je speciálně navržen pro ženy s rozdílem méně než 20 cm mezi mírami v pase a v bocích.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Pearl fit; Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod boků: | 95 cm / 37.5 inch |
| Obvod pasu: | 78 cm / 30.5 inch |
| Odvětví: | Lehký průmysl a logistika; Firemní oblečení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Pracovní segment: | corporate wear |
| Řada: | FRONTLINE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.