Dámský střih. Materiál ULTIMATE STRETCH, který je lehký a odolný. Rychleschnoucí. Elastický pas se stahovací šňůrkou. Přední kapsy se skrytým zapínáním na druky. Kovové druky. Žebrovaný lem u kotníků. Barevné označení všech velikostí. Připraveno pro vložení personalizované etikety, HF a UHF čipu. Produkt snáší průmyslové praní.
Detailní popis produktu
Výrobek snáší průmyslové praní.; Materiál není průhledný.; Speciálně navržen a přizpůsoben pro ženy.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s vysokou odolností.; Rychlé schnutí.; Vylepšené vkládání personalizované etikety a VF čipu a UHF čipu.; Výrobek splňuje zásady v HACCP a je schválen v souladu s DIN 10524.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih; Ultimate Stretch; Lehké; Rychlé sušení |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797; HACCP DIN 10524; HACCP |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A0 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 5 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod pasu: | 98 cm / 38.5 inch |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | FOOD & CARE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.