Guma a stahovací šňůrka v pase. Přední kapsy se skrytým zapínáním na druky. Kovové druky. Žebrovaný lem u kotníků. Barevné označení všech velikostí. Připraveno pro vložení personalizované etikety, HF a UHF čipu. Výrobek snáší průmyslové praní.
Detailní popis produktu
Výrobek snáší průmyslové praní.; Elastický pas se stahovací šňůrkou.; Vylepšené vkládání personalizovaného štítku a VF čipu a UHF čipu.; Žebrovaná manžeta na nohavici.; Výrobek splňuje zásady HACCP a je schválen podle DIN 10524.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; ProWash® - EN ISO 15797; HACCP DIN 10524; HACCP |
| Délka nohou: | 82 cm / 32 inch |
| Gramáž: | 205 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie A0 |
| Kvalita materiál: | Kepr. Srážlivost max. 2 %. |
| Název zboží: | Kalhoty |
| Obvod pasu: | 108 cm / 42.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | FOOD & CARE |
| Složení materiál: | 50 % bavlna/50 % polyester |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Žehlete při mírné teplotě, max. 150° C; Běžné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.