ULTIMATE STRETCH tkanina, která je lehká a vysoce odolná. Má vodoodpudivou úpravu. Připraveno pro kapsy pouzdra s Click Pocket System. Ventilační otvory na některých částech produktu. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Síťovina s ventilací po stranách - otevírá se na zip. Přední kapsy. Zadní kapsa s klopou. Kapsa na telefon se zipem. Kapsy se zipy nad stehny. Kapsa s klopou nad stehnem. Nastavení na druky u nohavic.
Detailní popis produktu
Odolný, ultralehký strečový materiál zajišťuje jedinečnou volnost pohybu.; Přidejte si oblíbené kapsy na pouzdra pomocí systému Click Pocket.; Extra ventilace pro maximální pohodlí, každý den.; Povrchová úprava odpuzující vodu a špínu.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Systém Click Pocket |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 180 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 3 %. |
| Název zboží: | Funkční kalhoty |
| Obvod pasu: | 73 cm / 28.5 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 89 % recyklovaný polyamid/11 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.