Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a vysoce odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Tkanina je na pokožce téměř neucítitelná, protože kapsy jsou integrovány do designu. Dvojité švy na nohavicích a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Poutka na opasek. Zapínání na zip. Přední kapsy. Zadní kapsy. Kapsy na stehně na levé straně – jedna s klopou a magnetickým zapínáním a jedna se zipem. Kapsy na stehně na pravé straně – jedna s kapsou na nůž z materiálu CORDURA® a jedna se zipem. Elastické nastavení u kotníku. Zesílené části produktu.
Detailní popis produktu
Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort;; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností;; Ergonomicky tvarované nohavice jsou konstruovány tak, aby kopírovaly přirozené pohyby těla;; Výborné odvětrávání v oblasti kolen;; Elastické nastavení v oblasti chodidel.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalhoty/Šortky MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Ultimate Stretch; Vodoodpudivé; Lehké; Ergonomický střih; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Délka nohou: | 76 cm / 30 inch |
| Gramáž: | 235 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | MAXIMÁLNÍ ROZTAŽNOST. Smrštění max. 2 %. |
| Název zboží: | Funkční kalhoty |
| Obvod pasu: | 68 cm / 27 inch |
| Pohlaví: | Pánské |
| Pracovní segment: | Gardener; Security guard |
| Řada: | ADVANCED |
| Složení materiál: | 92 % polyamid/8 % elastan |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Žehlička při nízké teplotě, max. 110° C; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.