Dámský střih. Lehká tkanina ULTIMATE STRETCH. Prodyšná, větruodolná a vodoodpudivá. Zapínání na zip. Kapuce. Vnitřní kapsa. Přední kapsy na zip. Část produktu je podšita síťovinou. Nastavitelná elastická stahovací šňůrka v pase. Ergonomicky tvarované rukávy umožňují velkou volnost pohybu. Manžety s elastickou gumou. Odnímatelný držák na identifikační kartu. Reflexní prvky.
Detailní popis produktu
Ultra lehký streč pro maximální pohodlí, každý den.; Prodyšná a větruodolná, abyste mohli podat co nejlepší výkon bez ohledu na počasí.; Optimalizovaná dámská verze pro ty, kteří chtějí těsnější střih.; Povrchová úprava odpuzující vodu a nečistoty.; Přiléhavá kapuce, která se pohybuje s vaší hlavou.






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy/Vesty MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih; Ultimate Stretch; Lehké; Prodyšný; Odolnost proti větru; Vodoodpudivé; Reflexní |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gramáž: | 185 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie C2 |
| Kvalita materiál: | Pletená látka. Srážlivost max. 3 %. |
| Název zboží: | Bunda |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | CUSTOMIZED |
| Složení materiál: | 50 % polyamid/50 % recyklovaný polyester |
| Symboly praní: | Max. 40° C; Nebělit; Nesušte v bubnové sušičce; Nežehlete; Běžné chemické čištění |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.