Dámský střih. Fluorescenční s šikmými, příčnými reflexními pruhy. Má vodoodpudivou úpravu. Lehká a odolná tkanina ULTIMATE STRETCH. Vysoký límec. Dvoubarevné provedení. Zapínání na zip a vnitřní klopu. Připraveno pro připevnění identifikační karty. Přední kapsy na zip. Vnitřní kapsy. Elastické boky a pas. Elastické manžety. Ventilace pod rukávy. S potiskem.
Detailní popis produktu
Speciálně navržená a přizpůsobená pro ženy.; Ultimátní strečový materiál poskytuje jedinečnou volnost pohybu a vysoký komfort.; Voděodpudivý multifunkční strečový materiál kombinuje nízkou hmotnost s velmi vysokou odolností.; Výrobek snáší průmyslové praní.; Zapínání na zip a vnitřní bouřkovou klopu, takže vítr zůstane venku.; Extra viditelnost pomocí šikmých, příčných reflexních proužků.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy/Vesty MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih; Ultimate Stretch; Lehké; Vodoodpudivé |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN ISO 20471 - třída 2; Skupina Hi-Vis B; ProWash® |
| Gramáž: | 275 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Smrštění max. 2 %. Produkt je certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích praních nebo 50 |
| Název zboží: | Bunda |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Odvětví: | Řemeslníci a lehké stavebnictví; Stavebnictví a konstrukce; Odvětví pobřežních a větrných elektráren |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE SAFE |
| Složení materiál: | 88 % polyester/12 % elastolefin |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.