Dámský střih. Dvoubarevné. Fluorescenční s šikmými, příčnými reflexními pruhy. ULTIMATE STRETCH. Antistatické, odolné proti kyselinám a nehořlavé. Chrání před elektrickými oblouky. Vysoký límec. Rychloupínací zip a dvojitá ochranná klopa s magnetickým zapínáním. Poutko na plynový alarm. Připraveno pro připevnění identifikační karty. Přední kapsy na zip. Elastické manžety a pas. S potiskem.
Detailní popis produktu
Speciálně navrženo a uzpůsobeno pro ženy.; Vysoká úroveň ochrany s antistatickými, kyselinovzdornými a nehořlavými vlastnostmi.; Chrání před elektrickým obloukem.; Vysoká úroveň odolnosti proti opotřebení a maximální volnost pohybu.; Zapínání na zip a poklopec.; Rychloupínací zip umožňuje rychlé rozepnutí zipu.; Pásek pro plynový alarm.; Vhodné pro průmyslové praní.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy/Vesty MASCOT® |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Atributy: | Dámský střih; Ultimate Stretch; Magnet |
| Balení: | 1 ks |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100; EN 1149-5 (testováno podle EN 1149-3); EN ISO 11612 (A1, A2, B1, C1, E1, F1); EN 13034 (typ 6); EN 13034 |
| Gramáž: | 290 g/m² |
| Kategorie průmyslového praní: | Průmyslové praní kategorie B1 |
| Kvalita materiál: | ULTIMATE STRETCH. Podle normy EN ISO 20471 je tento výrobek certifikován tak, aby si zachoval své vlastnosti po 50 domácích pran |
| Název zboží: | Bunda |
| Obvod boků: | 124 cm / 49 inch |
| Obvod hrudníku: | 112 cm / 44 inch |
| Pohlaví: | Dámské |
| Řada: | ACCELERATE MULTISAFE |
| Složení materiál: | 40 % modakryl/28 % bavlna/19 % polyamid/7 % elastolefin/5 % aramid/1 % uhlíková vlákna |
| Symboly praní: | Teplé praní, max. 60° C; Nebělit; Sušení v sušičce - počáteční teplota max. 80° C; Nežehlete; Nečistěte v čistírně |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.